• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Kolęda 2017/2018

Plan odwiedzin duszpasterskich 2017/2018

Piątek 01.12.2017.

1. 1 Maja 311 – 321

 

Sobota 02.12.2017

1. 1 Maja 267 – 289

2. 1 Maja 263 – 249

Niedziela 03.12.2017.

1. 1 Maja 227 – 247A

2. 1 Maja 372 – 206

Wtorek 05.12.2017.

1. 1 Maja 256 - 264

Środa 06.12.2017.

1. 1 Maja 236 – 254

2. 1 Maja 234 - 222

Czwartek 07.12.2017.

1. Kałusa 28 – 18, 25 – 19

2. Kopernika 9 – 15 Licealna 6

Piątek 08.12.2017.

1. Strażacka 6,12,16,5,3

Sobota 09.12.2017.

1. Magdziorza 43 – 23

2. Ściegiennego 1, 3 – 3D

Niedziela 10.12.2017.

1. Czajkowskiego 12, Ściegiennego 9,
Zdziebkowskiej 6 – 6A, Ściegiennego 2 – 2D,

2. Dąbrowskiego 1 – 17, Targowa,

Wtorek 12.12.2017.

1. Dąbrowskiego 2 – 12, Pocztowa,
Kupiecka, , Dąbrowskiego 16 – 30

Środa 13.12.2017.

1. Dąbrowskiego 23, 21,19, Teatralna 2,
Sienkiewicza 13B – 13
2. Tuwima 4 – 4A,
Sienkiewicza 1 – 11,10 – 10A,

Piątek 15.12.2017.

1. Szopena, Katowicka 1B,

Sobota 16.12.2017.

1. Katowicka 4 – 10, 31 – 35

2. Katowicka 47A – 41

Niedziela 17.12.2017.

1. Wodna 31 – 2, br. Alberta 12,14, 16,21

2. Długosza, Rejtana, Korczaka

Poniedziałek 18.12.2017.

1. Okopowa, Robotnicza 2, 3 – 3A,5 – 5C

Wtorek 19.12.2017.

1. Nowary 35 – 29, 4

Środa 20.12.2017.

1. Nowary 9A – 9, 7A – 7,

2. Nowary 5A – 5, 3A – 3, 1

Środa 27.12.2017.

1. Paderewskiego 13 (1 – 22, 44 – 23)

2. Paderewskiego 13A (1 – 22, 44 – 23)

3. Paderewskiego 13B (1 – 22, 44 – 23)

Czwartek 28.12.2017.

1. Paderewskiego 11C – 11

2. Paderewskiego 9C – 9

3. Paderewskiego 7 (1 – 22, 44 – 23)

Piątek 29.12.2017.

1. Paderewskiego 7A (1 – 22, 44 – 23)

2. Paderewskiego 7B (1 – 22, 44 – 23)

3. Paderewskiego 7C (1 – 22, 44 – 23)

Sobota 30.12.2017.

1. Paderewskiego 3 (1 – 22, 44 – 23)

2. Paderewskiego 3A (1 – 22, 44 – 23

3. Paderewskiego 1 (1 – 22, 44 – 23)

Wtorek 02.01.2018.

1. Paderewskiego 1A (1 – 22, 44 – 23)

2. Paderewskiego 1B (1 – 22, 44 – 23)

3. Osiedlowa 3A – 3

Środa 03.01.2018.

1. Osiedlowa 5 – 5C

2. Osiedlowa 7 – 7C

3. Osiedlowa 9 – 9C

Czwartek 04.01.2018.

1. Osiedlowa 11 – 11C

2. Osiedlowa 13 – 13C

Piątek 05.01.2018.

1. Osiedlowa 15 – 15C

2. Osiedlowa 4B – 4

3. Osiedlowa 2C – 2D

Sobota 06.01.2018.

1. Osiedlowa 2B – 2

2. Krasińskiego 3D – 3

3. Krasińskiego 5D – 5

Niedziela 07.01.2018.

1. Krasińskiego 7D – 7

2. Krasińskiego 9D – 9

3. Krasińskiego 4 – 22A (parzyste)

Poniedziałek 08.01.2018.

1. J. Curie 4A – 4, 2D

2. J. Curie 4D – 4B

3. J. Curie 2C – 2

Wtorek 09.01.2018.

1. J. Curie 1J – 1F

2. J. Curie 1 – 1E

3. Jarzębinowa 1 – 1E

Środsa 10.01.2018.

1. Jarzębinowa 3 – 3E

2. Jarzębinowa 5 – 5E

3. Jankowskiego 12B – 12

Czwartek 11.01.2018.

1. Jankowskiego 16 (1 – 30), 16A (1 – 15)

2. Jankowskiego 16B (1 – 30), 16A
(30 – 16)

Piątek 12.01.2018.

1. Jankowskiego 16C (od dołu)

2. Jankowskiego 18B (1 – 30), 18A (30 – 16)

3. Jankowskiego 18(1 – 30), 18A (1 – 15)

Sobota 13.01.2018.

1. Jankowskiego 18C (od dołu)

2. Jankowskiego 1,6,8

3. Karłowicza 34 – 2, 1 – 25

Niedziela 14.01.2018.

1. Maliszewskiego, Ogińskiego (od początku)

2. Noskowskiego (od końca), Szeligowskiego
(od końca)

3. Kolberga 34 – 2, 1 – 25

Poniedziałek 15.01.2018.

1. Elsnera 2 – 2C

2. Elsnera 3 – 3C

3. Elsnera 1 – 1C

Wtorek 16.01.2018.

1. Fitelberga 12C – 12

2. Fitelberga 3B – 3, 5B – 5

3. Elsnera 4 – 4A, Różyckiego 19, 21

Środa 17.01.2018.

1. Kubiny 5C – 5

2. Kubiny 5D, parzyste, Kubiny 31

3. Lecha 5 (1 – 15) i 3 (1 – 30)

Czwartek 18.01.2018.

1. Lecha 8 (1 – 15) i 6 (1 – 30)

2. Lecha 8 (30 – 16) i 2 (1 – 30)

Piątek 19.01.2018.

1. Lecha 9 – 9A, 7 – 7A

2. Lecha 21 – 33 (nieparzyste)

3. Obr. Westerplatte 18, Lecha 19, 17, 12, 10

Sobota 20.01.2018.

1. Lecha 5 (16 – 30) i 1(1 – 30)

2. Obr. Westerplatte 25B – 25

3. Obr. Westerplatte 30B – 30, 32B – 32

Niedziela 21.01.2018.

1. Obr. Westerplatte 10 – 10C i 14

2. Obr. Westerplatte 6D – 6F i 12 – 12A

3. Obr. Westerplatte 8 – 8D

Poniedziałek 22.01.2018.

1. Obr. Westerplatte 6 – 6C

2. Obr. Westerplatte 11D – 11

3. Obr. Westerplatte 9D – 9

Wtorek 23.01.2018.

1. Obr. Westerplatte 13E, F i 15 – 15B

2. Obr. Westerplatte 13D – 13

3. Obr. Westerplatte 17D – 17

Środa 24.01.2018.

1. Obr. Westerplatte 1A, 3, 5

2. Obr. Westerplatte !,2,4, Szyb Andrzeja 17,

3. Obr. Westerplatte 21 (30 – 1) i 16

Czwartek 25.01.2018.

1. Obr. Westerplatte 15C, D i 19 (30 – 1)

2. Szyb Andrzeja 8 (1 – 30) i 11

Piątek 26.01.2018.

1. Szyb Andrzeja 2,4,5,6,7 i 12 (1 – 30)

2. Szyb Andrzeja 10 (1 – 30) i 11A

3. Szyb Andrzeja 20 (30 – 16) i 24 (1 – 30)

Sobota 27.01.2018.

1. Szyb Andrzeja 20 (1 – 15) i 22 (1 – 30)

2. Szyb Andrzeja 27 (1 – 15) i 25 (1 – 30)

3. Szyb Andrzeja 27 (30 – 16) i 29 (1 – 30)

Niedziela 28.01.2018.

Kolęda dodatkowa

Początek kolędy:

Poniedziałek – piątek: 15.30

Sobota – niedziela: 15.00

Uncategorised

Logowanie / Rejestracja

Można użyć uwierzytelniania Gmail