Aktualności - Rycerze Kolumba

KofC - Rycerze Kolumba w Polsce
 1. IX Mistrzostwa Polski Ministrantów w Szachach

  W dniach 18-19 listopada 2017 w Starachowicach odbędą się Mistrzostwa Polski Ministrantów w Szachach. Zawody odbędą się w Hotelu Senator***Konferencje & SPA.

 2. Zbiórka nakrętek w Rudzie Śląskiej

  Rycerze Kolumba z rady nr 15649 w Rudzie Śląskiej, zaangażowali się w zbiórkę plastikowych nakrętek na rzecz Łukasza i Bartka Jaszczur, dwóch braci z Bytomia, którzy urodzili się z głęboką niepełnosprawnością, nie widzą, nie słyszą i poruszają się na wózkach.

 3. Pamięci śp. Brata Tadeusza Siwca

  8 października 2017 r. w kaplicy pw. św. Franciszka w Łazach (parafia Borzęcin Górny) odbyła się uroczysta, koncelebrowana Msza św. odpustowa. Przewodniczył jej ks. Daniel Świątek, koncelebransami byli: ks. prałat Czesław Paszyński i ks. Piotr Boraca.

 4. Kard. Dziwisz poświęcił popiersie Jana Pawła II

  16 października 2017 roku, w 39. rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża oraz 1. rocznicę poświęcenia krakowskiego sanktuarium Jana Pawła II kardynał Dziwisz odprawił uroczystą mszę św. zakończoną błogosławieństwem popiersia świętego papieża. Jest to symboliczny dar Rycerzy Kolumba, którzy w Waszyngtonie prowadzą

  ...
 5. Wprowadzenie funkcjonariuszy na urząd w Radzie nr 16385

  W dniu 24 września 2017 r. Rada Rycerzy Kolumba nr 16385 im, Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Radomiu świętowała uroczystość wprowadzenie na urząd funkcjonariuszy, którzy w nowo rozpoczętym roku bratnim będą kierować radą.

Logowanie / Rejestracja

Można użyć uwierzytelniania Gmail