Ogłoszenia Duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie

XII niedziela zwykła r. A

25 czerwca 2017r.

 1. Rozpoczął się czas wakacji. Prosimy rodziców wysyłających dzieci na kolonie czy obozy letnie, by do kierownictw tych kolonii i obozów kierowali pisma o umożliwienie spełniania praktyk religijnych, zwłaszcza uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. dzieciom i młodzieży. Okres wakacji to także możliwość, by więcej czasu przeznaczyć dla rozwoju duchowego: na modlitwę, czytanie Pisma św., lekturę czasopism i książek religijnych, czy zobaczenie dobrego filmu.
 2. Dziś młodzież oazowa zaprasza na słodką niedzielę. Można nabyć ciasto, dochód przeznaczają na rekolekcje.
 3. Od dziś w niedziele wakacyjne Msze św. będą: 7.00, 9.00, 11.00, 17.00 i 20.00.
 4. W czwartek przypada uroczystość św. app. Piotra i Pawła. Msze św.: 8.15, 18.00. Kolekta w tym dniu na Stolicę Apostolską, tzw. świętopietrze.
 5. W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna będzie otwarta we wtorki i piątki w godzinach: 9.00 – 11.00 i 16.00 – 17.30.
 6. W sobotę o 7.00 wyruszy piesza parafialna pielgrzymka na Jasną Górę. Autokarowy wyjazd do Częstochowy we wtorek 4 lipca. Zgłoszenia w zakrystii do czwartku. Osoby, które wybierają się na pielgrzymkę do Częstochowy, a zamówiły bądź chcą zamówić koszulkę, proszone są o podejście po mszy św. do domu katechetycznego.
 7. W sobotę Msza św. w int. róż różańcowych. Zapraszamy także tych, którzy zachęceni świadectwem na festynie chcą stworzyć nową różę.
 8. Kawiarenka parafialna w lipcu będzie nieczynna.
 9. Zachęcamy do lektury prasy religijnej.
 10. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na potrzeby parafii (renowację elewacji kaplicy św. Wawrzyńca), także za ofiary złożone w kopertach; w przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby WŚSD w Katowicach.
 11. Dziś po Mszach św. odbywają się w Domu Parafialnym wybory do PRD. Zapraszamy do wzięcia udziału w tym głosowaniu.
 12. Niech świąteczny dzień upływa w pokoju i radości.

Ogłoszenia Duszpasterskie

Logowanie / Rejestracja

Można użyć uwierzytelniania Gmail